Dvoulůžkový pokoj

Malebný dvoulůžkový pokoj v bývalé úřadovně mlynáře zvané šalanda využijete zejména při krátkodobých pobytech na vašich cestách rožmberským krajem.

Pokoj umístěný proti společenskému sálu vhodně poslouží rovněž jako klidné zázemí pro lektory a vystupující při vzdělávacích a kulturních setkáních.

K ubytování je možné využít samostatně pouze dvoulůžkový pokoj v přízemí mlýna s příslušenstvím: samostatným WC s umyvadlem a stylovou koupelnou s vanou, umyvadlem a bidetem.

V pokoji je vám k dispozici dřevěná dobová skříň, křeslo a k přenocování vás zvou v mlýnské truhlárně ručně vyráběné masivní postele.

Parkování vašeho vozu i bezpečné uložení kol je zajištěno v areálu mlýna.

Ceny pobytů ve dvoulůžkovém pokoji jsou:

  • 350,- Kč / osoba / noc
  • 50,- Kč / pejsek / noc (pouze malá plemena)
  • 11,- Kč / dosp. osoba / noc – rekreační poplatek obci
  • Spotřebované energie se hradí samostatně

Rezervace ONLINE

Pokud chcete strávit příjemné chvíle v Žabovřeském Mlýně, kontaktujte nás na telefonním čísle:

+420 380 726 199 (využijte také funkční záznamník)

Případně nám napište email: ubytovani@zabovreskymlyn.cz

přehrát video
další fotografie

ŽABOVŘESKY U HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

První písemná zmínka o Žabovřeskách je z roku 1334, kdy se staly majetkem Rožmberků. Symbol tohoto slavného rodu se zachoval v podobě pětilisté růže i v současném znaku obce. Nejvýraznějším symbolem znaku je však žába, která dala obci jméno.

Žabí koncerty z četných okolních rybníků tvoří výraznou zvukovou kulisu zdejšího života.

Kolem Mlýna protéká potok ze sousedního 264 ha rybníku Dehtáře, vybudovaného Rožmberky již v roce 1479, který patří k největším v Čechách. Je přírodní rezervací pro vodní ptáky, slouží k chovu ryb a provozování vodních sportů.