Mezonetový apartmán

Interiér kombinuje zrestaurované původní mlýnské trámy s novými masivními prvky a dřevěným interiérem, který je provoněný olejem a pryskyřicemi.

Stylová celodřevěná podkrovní ložnice je vám a vašim dětem k dispozici k rodinným pobytům, ale i k relaxačnímu a síly obnovujícímu pobytu ve dvou.

Mezonetový apartmán Žabovřeského Mlýna se nachází v prvním patře a podkroví, ve kterém jsou 4 lůžka s možností přistýlky na matraci pro další 2 osoby. V tomto apartmánu je vestavěná skříň, jídelní kout, menší kuchyňská linka s varnou konvicí a indukčním plotýnkovým vařičem a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC .

V chladnějších dnech dotvoří náladu místa příjemné teplo vycházející z tradičních kanadských kamen.

Ceny pobytů v mezonetovém apartmánu:

  • 1.495 Kč / noc
  • 50 Kč / pejsek / noc (pouze malá plemena)
  • 11,- Kč / dosp. osoba / noc – rekreační poplatek obci
  • Spotřebované energie se hradí samostatně.

Pro větší společnost doporučujeme využít oba apartmány, “U mlynáře” i mezonetový (10 – 16 osob v domě včetně dětí + možnost stanování).

Při společných akcích nabízíme ještě možnost ubytování ve vlastním spacáku nebo na matraci za 200,- Kč na noc, v areálu je možné si postavit stan za 100,- Kč/osobu s tím, že bude možné využít sociální zařízení v domě.

Těšíme se na setkání ve Mlýně.

Rezervace ONLINE

Pokud chcete strávit příjemné chvíle v Žabovřeském Mlýně, kontaktujte nás na telefonním čísle:

+420 380 726 199 (využijte také funkční záznamník)

Případně nám napište email: ubytovani@zabovreskymlyn.cz

přehrát video
další fotografie

ŽABOVŘESKY U HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

První písemná zmínka o Žabovřeskách je z roku 1334, kdy se staly majetkem Rožmberků. Symbol tohoto slavného rodu se zachoval v podobě pětilisté růže i v současném znaku obce. Nejvýraznějším symbolem znaku je však žába, která dala obci jméno.

Žabí koncerty z četných okolních rybníků tvoří výraznou zvukovou kulisu zdejšího života.

Kolem Mlýna protéká potok ze sousedního 264 ha rybníku Dehtáře, vybudovaného Rožmberky již v roce 1479, který patří k největším v Čechách. Je přírodní rezervací pro vodní ptáky, slouží k chovu ryb a provozování vodních sportů.