Apartmán „U mlynáře”

Jedná se o srdce celého Mlýna kdysi i nyní. Bývalá mlýnice je přestavěna na společenský sál a původní mlynářská šalanda na útulný dvoulůžkový pokoj.

Prostory jsou dostatečné pro romantický pobyt ve dvou i pro větší rodinu či školní akce. Při objednání obou apartmánů slouží sál pro společné setkávání.

V přízemí Žabovřeského Mlýna je vám k dispozici dvoulůžkový pokoj, koupelna s vanou, umyvadlem a bidetem, samostatné WC s malým umyvadlem a společenská místnost se zařízenou kuchyní včetně elektrického sporáku, myčky nádobí, varné konvice a lednice. V této místnosti je rozkládací gauč a křeslo, takže je možné je využít jako plnohodnotná lůžka pro další 3 osoby. Celková kapacita apartmánu je 5 lůžek + možnost vlastního spacáku.

Společenský sál je dále vybaven klavírem, obdélníkovým jídelním stolem pro 10 až 14 lidí, kulatým rozkládacím stolem pro 4 až 6 lidí a dalším nábytkem.

Pozornosti doporučujeme reprosoustavu vlastní designové i technologické konstrukce s nevšedním zvukem.

Ceny pobytů v apartmánu “U mylnáře” jsou:

  • 1.495,- Kč/ noc
  • 50,- Kč / pejsek / noc (pouze malá plemena)
  • 11,- Kč / dosp. osoba / noc – rekreační poplatek obci
  • Spotřebované energie se hradí samostatně.

Pro větší společnost doporučujeme využít oba apartmány, “U mlynáře” i mezonetový (10 – 16 osob v domě včetně dětí + možnost stanování).

Při společných akcích nabízíme ještě možnost ubytování ve vlastním spacáku nebo na matraci za 200,- Kč na noc, v areálu je možné si postavit stan za 100,- Kč/osobu s tím, že bude možné využít sociální zařízení v domě.

Těšíme se na setkání ve Mlýně.

Rezervace ONLINE

Pokud chcete strávit příjemné chvíle v Žabovřeském Mlýně, kontaktujte nás na telefonním čísle:

+420 380 726 199 (využijte také funkční záznamník)

Případně nám napište email: ubytovani@zabovreskymlyn.cz

přehrát video
další fotografie

ŽABOVŘESKY U HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

První písemná zmínka o Žabovřeskách je z roku 1334, kdy se staly majetkem Rožmberků. Symbol tohoto slavného rodu se zachoval v podobě pětilisté růže i v současném znaku obce. Nejvýraznějším symbolem znaku je však žába, která dala obci jméno.

Žabí koncerty z četných okolních rybníků tvoří výraznou zvukovou kulisu zdejšího života.

Kolem Mlýna protéká potok ze sousedního 264 ha rybníku Dehtáře, vybudovaného Rožmberky již v roce 1479, který patří k největším v Čechách. Je přírodní rezervací pro vodní ptáky, slouží k chovu ryb a provozování vodních sportů.