Společenský sál

Bývalá mlýnice s původní podlahou a originálními stropními trámy umělecky dotvořená do dnešní podoby vás osloví svou inspirující atmosférou.

Prostor vyzývá k tvůrčí kreativní činnosti ...

Místo pro vaše setkávání, vzdělávání, kulturní akce i oslavy s přáteli a rodinou, které pojme cca 70 osob při koncertním uspořádání.

V sále je k dispozici kompletně vybavená kuchyně, Hi-Fi systém vlastní originální konstrukce, klavír, sedací souprava, houpací křeslo i výkonná tradiční kanadská kamna na dřevo.

V multifunkčním společenském sále je dále standardně k dispozici obdélníkový stůl pro 14 – 16 osob a rozkládací kulatý stůl pro dalších až 6 osob.  Místa k sezení u stolů mohou být v případě potřeby rozšířena o další stůl a židle.

V případě pořádání kulturních akcí je možné sál přestavět na hlediště a jeviště.

Sál lze využít i k pohybovým aktivitám pro 10 -15 osob (jóga, harmonizační cvičení, intuitivní tanec, eurytmie, muzikoterapie…)

Na chodbě v předsálí je k dispozici WC, koupelna a v případě potřeby i dvoulůžkový pokoj, který může sloužit například jako klidné zázemí pro lektory či jako místnost pro vystupující.

Ceny pronájmu společenského sálu jsou:

  • 1.000 Kč / den pronájmu
  • Spotřebované energie se hradí samostatně

Rezervace ONLINE

Rezervaci konzultace k architektonickým záměrům a poptávky projektů si můžete udělat zasláním zprávy. Ceny konzultací jsou uvedeny zde: https://www.arc.cz/konzultace/

Případně nám napište email: arc(zavináč)arc.cz

přehrát video
další fotografie

ŽABOVŘESKY U HLUBOKÉ NAD VLTAVOU

První písemná zmínka o Žabovřeskách je z roku 1334, kdy se staly majetkem Rožmberků. Symbol tohoto slavného rodu se zachoval v podobě pětilisté růže i v současném znaku obce. Nejvýraznějším symbolem znaku je však žába, která dala obci jméno.

Žabí koncerty z četných okolních rybníků tvoří výraznou zvukovou kulisu zdejšího života.

Kolem Mlýna protéká potok ze sousedního 264 ha rybníku Dehtáře, vybudovaného Rožmberky již v roce 1479, který patří k největším v Čechách. Je přírodní rezervací pro vodní ptáky, slouží k chovu ryb a provozování vodních sportů.